Pëlqejini apo jo, këto duket se janë këpucët e kësaj vere

Vera po afrohet shpejt dhe kur bëhet fjalë për këpucët, duket se një markë veçanërisht e diskutueshme do të jetë kudo: Këpucët Crocs. Nicki Minaj...

8 arsye pse ju duhet të zgjidhni më shumë ditë pa mish çdo javë

Një prirje për të ngrënë mish, veçanërisht llojet e kuqe dhe të përpunuara si sallamet dhe proshutat,...

Horoskopi ditor – 17 Maj 2021

Dashi (21 Mars – 20 Prill) Ju jeni mbushur plot ide dhe do të jeni gati t'i ndani...

10 zakonet e shëndetit mendor që po i zbatojmë ende në jetën tonë postpandemike

Ka mbi shtatë miliardë njerëz në botë, dhe secili prej nesh ka pasur një përvojë të ndryshme...

Agjencia hapësinore e Kinës ul me sukses anijen kozmike në Mars

Një anije kozmike kineze ka zbarkuar me sukses në Mars, duke kaluar në mënyrë të sigurtë "shtatë...

Piktura e vajit nga Picasso shitet për më shumë se 100 milion dollarë

Një pikturë me bojra vaji nga Pablo Picasso u shit për 103.4 milion dollarë në një ankand...

Nicki Minaj: Humbja e babit tim ka qenë humbja më shkatërruese

Nicki Minaj thotë se humbja e babait të saj ka qenë "humbja më shkatërruese" me të cilën...
spot_img

Features & Analysis

spot_img

Watch/Listen