- Advertisement -spot_img

TAG

Zgjedhje

Premtimi i Edi Ramës për mandatin e tij të tretë qeverisës

“Ëndrra ime me sy hapur është që Shqipëria të bëhet kampione e Ballkanit, kampione në turizëm, agroturizëm, në energji, bujqësi e shërbime cilësore të...

Shqiptarët zgjedhin sot parlamentin e ri

Qytetarët e Republikës së Shqipërisë sot kanë shprehur vullnetin e tyre duke bërë zgjedhjen e forcës politike që do të qeverisë vendin në vijim....

Taksa “gangrenë” për ndërtuesit, kërkesë për shfuqizim në prag zgjedhjesh!

Janë bërë bashkë në kërkesën e tyre Dhoma Shqiptare e Tregtisë, Biznes Albania Dhe Unioni i Bashkimit të dhomave të tregtisë duke bërë thirrje...

Shoqata e Bankave zgjedh kryetarin e ri të Bordit Mbikqyrës

Shoqata Shqiptare e Bankave (AAB)  në datën 15 prill 2021 zhvilloi mbledhjen e Asamblesë. Sipas agjendës, dhe në përputhje me statutin e AAB-së, u zgjodh Bordi Mbikëqyrës i...

Zgjidhni një sy dhe zbuloni diçka interesante për personalitetin tuaj

Për të pasur një raport të saktë në analizimin e vetvetes, përqendrohuni VETËM në energjinë që syri juaj mund të prodhojë (ai që tërheq...

KONFINDUSTRIA: 76% E BIZNESEVE SKEPTIKË PËR PROGRAMET ELEKTORALE

Në prag të zgjedhjeve të  25 Prillit, Konfindustria ka kryer një sondazh tek 143 biznese të kategorive të mesëm dhe të mëdhënj në Qarqet...

Latest news

- Advertisement -spot_img