- Advertisement -spot_img

TAG

Vere

Pëlqejini apo jo, këto duket se janë këpucët e kësaj vere

Vera po afrohet shpejt dhe kur bëhet fjalë për këpucët, duket se një markë veçanërisht e diskutueshme do të jetë kudo: Këpucët Crocs. Nicki Minaj...

7 trendet e flokëve për të rimodeluar pamjen tuaj këtë verë

Pavarësisht nëse keni të bëni akoma me pasojat e një modeli të dështuar të flokëve që provuat gjatë karantinës ose jeni mërzitur plotësisht nga...

7 efektet anësore të mos pirjes së mjaftueshme të ujit

Vera po vjen, që nënkupton se një gjë duhet të ndryshojë në rutinën tuaj të përditshme: Ju duhet të pini më shumë ujë. Ecja ose...

Erdhi pranvera, ja ushqimet e duhura! Dietologia Enkeleida Ferrollari flet për ProBizz

Sfida mes zgjedhjes së ushqimeve të shëndetshme ose jo është dhe bëhet gjithnjë e më e vështirë sidomos në fillimin e stinës së pranverës,...

PAS NJE GOTË VERE, VJEN HISTORIA!

TOSCANA WINE  DISTRIBUTOR I BRANDEVE TË MËDHA! Nëse mendoni se vëmëndja për verën duhet përqëndruar vetëm në kohë festash, e keni gabim! Studimet kanë treguar se...

Latest news

- Advertisement -spot_img