- Advertisement -spot_img

TAG

Tiranë

Ik lësho lopët! Si e mbështet e ëma Xheisarën

Këngëtarja shqiptare Xheisara, që u njoh nga publiku në kompeticioni muzikor “X Factor” ka qenë e ftuar në emisionin e pasdites ‘Rudina’ dhe ka...

Naftë pa taksa, rekord aplikimesh nga fermerët

Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural njofton se 20561 fermerë aplikuan online në portalin ‘e-albania’ për naftë pa taksa që nga hapja e thirrjes. Aplikimet...

28 Mars fluturimi i parë Tiranë-Dubai

Të gjithë ata që dëshirojnë të udhëtojnë për në Dubai, nga e diela do ta kenë më të lehtë pasi edhe në Aeroportin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img