- Advertisement -spot_img

TAG

Shtatzënë

Loredana e shpreh qartë dëshirën e saj për një fëmijë të dytë

Kohët e fundit në mediat rozë po zien dyshimi se Loredana është shtatzënë. Duket se ajo me Mozzik janë rikthyer sërish bashkë dhe s’duan...

Rudina Dembacaj shtatzënë për herë të dytë?! Detaji që ngriti dyshimet

Rudina Dembacaj, moderatorja shqiptare, është goxha aktive në rrjetet sociale dhe shumë herë përflitet nga ndjekësit e saj për ndodhitë e jetës së saj....

Dyshimet që na fut Loredana s’paskan fund

Kohët e fundit pyetja që nuk na ikën nga mendja ka të bëjë me shtatzaninë e reperes së njohur, Loredana. U përfol që ajo...

Reagon Loredana për shtatzaninë e saj të dytë

Kohët e fundit pyetja që nuk na ikën nga mendja ka të bëjë me shtatzaninë e reperes së njohur, Loredana. U përfol që ajo...

Eni Vasili më në fund shtatzënë

Së shpejti do të bëhen tre! Gazetarja e njohur Eni Vasili dhe partneri i saj Armandi do të bëhen prindër.  Thuajse çdo natë është shfaqur...

Latest news

- Advertisement -spot_img