- Advertisement -spot_img

TAG

Sheqer

6 arsyet pse ju po dështoni në arritjen e qëllimeve tuaja në fitnes

Një mësuese e Edukimit Fizik ka zbuluar gjashtë arsyet pse po dështoni të arrini qëllimet tuaja të peshës dhe fitnesit.  Belinda Norton, nga Gold...

‘Sheqer’ si vetë Diona

Këngëtarja më e re Diona Fona ka publikuar kohët e fundit këngën “Xhani” që u mirëprit dhe u pëlqye jashtë mase nga publiku. https://youtu.be/4jrZOfNKneY Ajo ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img