- Advertisement -spot_img

TAG

Projek i ri

Nga brune në bjonde

Samanta Karavella, këngëtarja shqiptare që gjithmonë na ka surprizuar me hitet e saj, kësaj rradhe do të sjellë një projekt të ri muzikor. Ajo...

Olsi Bylyku heq dorë nga ‘Klanifornia’

Olsi Bylyku, aktori i spektaklit të humorit ‘Klanifornia’ ose tani le ta quajmë ndryshe ish-aktori i saj, ka dhënë njoftimin se po heq dorë...

‘Sheqer’ si vetë Diona

Këngëtarja më e re Diona Fona ka publikuar kohët e fundit këngën “Xhani” që u mirëprit dhe u pëlqye jashtë mase nga publiku. https://youtu.be/4jrZOfNKneY Ajo ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img