- Advertisement -spot_img

TAG

Përputhen

Princi hyn në tregun muzikor me një diss për Jasminën

Konkurrentë e ish-konkurrentë të ‘Përputhen’ i kemi parë vazhdimisht të futen në tregun muzikor dhe duket qartë që kanë vendosur të përfitojnë dhe ta...

“Si me qenë Hitler” Çfarë thot Dojna Mema për Tean

Dojna Mema është moderatore e njohur dhe tepër aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit e saj momente nga jeta, jep këshilla për...

Rrëfime pas rrëfimesh, por mesa duket vetëm për disa farë përfitimesh

Pas ndarjes së bujshme të Tea Trifonit dhe Beart Rexhepit, ish-konkurrentë të ‘Përputhen’, Tea zgjodhi të flasë ekskluzivisht në një aplikacion të ri me...

“Viktimizohesh!” Reagon Tea menjëherë pas videos sqaruese të Beartit

Pas ndarjes së bujshme të Tea Trifonit dhe Beart Rexhepit, ish-konkurrentë të ‘Përputhen’, Tea zgjodhi të flasë ekskluzivisht në një aplikacion të ri me...

Bearti më në fund sqaroi ndarjen me Tean sipas anës së tij të historisë

Së fundmi lajmi më i bujshëm në mediat rozë ishte ai i ndarjes së Teas dhe Beartit, të dy ish-konkurrentë të emisionit ‘Përputhen’.  Dje në...

Të vërtetat e Teas për ndarjen me Beartin

Së fundmi lajmi më i bujshëm në mediat rozë ishte ai i ndarjes së Teas dhe Beartit, të dy ish-konkurrentë të emisionit ‘Përputhen’.  Dje në...

“Është radha të tregoj anën time të historisë” Bearti i zhgënjyer nga Tea

Së fundmi lajmi më i bujshëm në mediat rozë ishte ai i ndarjes së Teas dhe Beartit, të dy ish-konkurrentë të emisionit ‘Përputhen’.  Sot në...

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Shqipja i shfryhet Teas

Zënkat e Tea Trifonit dhe Shqipe Hysenajt kanë qenë gjithmonë ato më të bujshmet në programin ‘Përputhen’ dhe nuk kishin kurrë fund. Nga zënka...

Dhe pas kërcënimesh akoma në shoqërinë e njëri-tjetrit

Atdhe Xharavina, ish-konkurrent i ‘Përputhen’ tregoi para largimit nga programi se ka marrë mesazhe e telefonata kërcënuese që i thonin të rrinin larg Sarës....

Kot nuk thonë armikun mbaje më afër se mikun

Zënkat e Tea Trifonit dhe Shqipe Hysenajt kanë qenë gjithmonë ato më të bujshmet në programin ‘Përputhen’ dhe nuk kishin kurrë fund. Nga zënka...

Latest news

- Advertisement -spot_img