- Advertisement -spot_img

TAG

Ora verore

I erdhi përsëri ‘koha’ orës verore

Prej mbrëmjes së të shtunës dhe të dielës, përkatësisht në orën 2:00 të mëngjesit, do të hyjë në fuqi ora verore. Pra akrepat do...

Latest news

- Advertisement -spot_img