- Advertisement -spot_img

TAG

ndarje

Bill dhe Melinda Gates do të divorcohen pas 27 vitesh martesë

Bill dhe Melinda Gates thanë të hënën se ata ishin divorcuar pas 27 vitesh martesë. "Pasi e menduam gjatë dhe punuam shumë për të rregulluar...

Jennifer Lopez ka “shumë dashuri” për Ben Affleck

Jennifer Lopez ende ka "shumë dashuri" për ish-të dashurin e saj Ben Affleck. Ylli i ‘Hustlers’ u pa që po kalonte kohë me aktorin...

Alex Rodriguez nuk heq dorë nga Jennifer Lopez

Alex Rodriguez nuk është gati të heqë dorë nga marrëdhënia e tij me Jennifer Lopez. Ata të dy filluan të takoheshin në 2017, u fejuan...

Iggy Azalea nxit ndjekësit të ndjekin ëndrrat e tyre

Iggy Azalea ka inkurajuar fansat e saj që të provojnë forcat e tyre në shkrimin e këngëve. Ylli i repit ka nxitur në rrjetet...

Angelina Jolie u kthye në aktrim për hir të familjes

Angelina Jolie ka insistuar se nuk ishte "e mundur" që ajo të xhironte pasi u divorcua. Ylli 45-vjeçar - nëna e Maddox, 18 vjeç, Pax,...

Kaq ishte drama me Scott Disick! Sofia Richie nis romancën e re

Kanë kaluar vetëm disa muaj nga ndarja e Scott Disick dhe Sofia Richie-t, por tashmë rrjeti u ndez përsëri me lajmin e fundit të...

Rrëfime pas rrëfimesh, por mesa duket vetëm për disa farë përfitimesh

Pas ndarjes së bujshme të Tea Trifonit dhe Beart Rexhepit, ish-konkurrentë të ‘Përputhen’, Tea zgjodhi të flasë ekskluzivisht në një aplikacion të ri me...

“Viktimizohesh!” Reagon Tea menjëherë pas videos sqaruese të Beartit

Pas ndarjes së bujshme të Tea Trifonit dhe Beart Rexhepit, ish-konkurrentë të ‘Përputhen’, Tea zgjodhi të flasë ekskluzivisht në një aplikacion të ri me...

Bearti më në fund sqaroi ndarjen me Tean sipas anës së tij të historisë

Së fundmi lajmi më i bujshëm në mediat rozë ishte ai i ndarjes së Teas dhe Beartit, të dy ish-konkurrentë të emisionit ‘Përputhen’.  Dje në...

Të vërtetat e Teas për ndarjen me Beartin

Së fundmi lajmi më i bujshëm në mediat rozë ishte ai i ndarjes së Teas dhe Beartit, të dy ish-konkurrentë të emisionit ‘Përputhen’.  Dje në...

Latest news

- Advertisement -spot_img