- Advertisement -spot_img

TAG

Lot

“Lot” nga Bardhi

Reperi Bardhi sot ka publikuar këngën e tij më të re me titullin “Lot”. Ai vetë është kujdesur për teksin dhe melodinë e këngës....

Fjoralba Ponari shpërthen në lot

Nga 2 janari, në ekranin e ‘Top Channel’ ka nisur një reality show që do përmbushte dëshirat e fëmijëve shqiptarë. Formati i ri në...

Latest news

- Advertisement -spot_img