- Advertisement -spot_img

TAG

Lopez

Jennifer Lopez ndahet nga i fejuari

Këngëtarja latine Jennifer Lopez është ndarë nga i fejuari i saj Alex Rordiquez. Këngëtarja 51 vjeçare dhe ish-bejsbollisti i Yankees kanë përfunduar romancën e tyre...

Latest news

- Advertisement -spot_img