- Advertisement -spot_img

TAG

Lidhje

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck përsëri së bashku

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shkaktuan një trazirë të vërtetë në mediat sociale të premten kur Page Six hodhi ​​fotot e ish-çiftit të fejuar...

Dëshiron të gjejë dashurinë ndërkohë që është në një lidhje? Ç’kërkon Ana në këtë emision?

Së fundmi dolën aludime se ish-konkurrentët e ‘Përputhen’, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie. Lajmin e vetëkonfirmoi Ana në një...

Jennifer Lopez ndahet nga i fejuari

Këngëtarja latine Jennifer Lopez është ndarë nga i fejuari i saj Alex Rordiquez. Këngëtarja 51 vjeçare dhe ish-bejsbollisti i Yankees kanë përfunduar romancën e tyre...

Latest news

- Advertisement -spot_img