- Advertisement -spot_img

TAG

Këngëtarja shqiptare

Adelina Ismaili dhuron 12 shtëpi për familjet në nevojë

 Adelina Ismaili, këngëtarja shqiptare, shumë e njohur, është një ndër emrat  më të përfolur në botën e skenës dhe ekranit shqiptar. Kohët e fundit veprimi...

Një “Vuj vuj” e dytë! Surprizon Dafina

Dafina Zeqiri, “diva” shqiptare, më së fundmi ka publikuar projektin e saj muzikor “Duro”. Me mesazhin e fortë që ajo përcolli, për të duruar...

Këngëtarja e frymëzuar për t’u bërë pilote

Rovena Dilo një emër që akoma i ka rezistuar kohës në botën e muzikës tani po kalon në një tjetër profesion.  Në rrjetet e saj...

‘Sheqer’ si vetë Diona

Këngëtarja më e re Diona Fona ka publikuar kohët e fundit këngën “Xhani” që u mirëprit dhe u pëlqye jashtë mase nga publiku. https://youtu.be/4jrZOfNKneY Ajo ka...

Covid-19 mbërthen Dafina Zeqirin

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, e njohur ndryshe si Duffy'e, vazhdon të jetë pjesë e TOP listave të televizioneve dhe radiove lokale. Talenti për muzikë...

Latest news

- Advertisement -spot_img