- Advertisement -spot_img

TAG

Këngë

“Çelu” nga Elvana Gjata

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata ka publikuar EP-në e saj të rradhës, që titullohet “Çelu”. https://www.instagram.com/p/CNp_QYkMPtg/?igshid=13szvbhdux1x0 “A po vjen”, “Drandofilat”, “Jeta ime”, “Vendi im”, “Kur...

Princi hyn në tregun muzikor me një diss për Jasminën

Konkurrentë e ish-konkurrentë të ‘Përputhen’ i kemi parë vazhdimisht të futen në tregun muzikor dhe duket qartë që kanë vendosur të përfitojnë dhe ta...

“Është artist që duhet marrë shembull!” Alban Ramosaj ka dy fjalë për producentin

Këngëtari shqiptar, Alban Ramosaj, para pak javësh njoftoi që do të rikthehet në ‘Kënga Magjike’ pas 4 vitesh mungesë. Së fundmi i ftuar në emisionin...

“Lot” nga Bardhi

Reperi Bardhi sot ka publikuar këngën e tij më të re me titullin “Lot”. Ai vetë është kujdesur për teksin dhe melodinë e këngës....

Një “Vuj vuj” e dytë! Surprizon Dafina

Dafina Zeqiri, “diva” shqiptare, më së fundmi ka publikuar projektin e saj muzikor “Duro”. Me mesazhin e fortë që ajo përcolli, për të duruar...

Hajde t’i kthejmë thot Genc Prelvukaj

Albumi më i ri i këngëtarit Genc Prelvukaj është “Gentivs II”. Ai po vazhdon të publikojë këngët e tij të reja dhe vidoklipi i tij...

Emri më i ri në treg sjell projektin e tij “AMG”

Emri më i ri në tregun muzikor është Ever B. Ai ka tërhequr publikun që në daljet e tij të para dhe duket që...

‘Sheqer’ si vetë Diona

Këngëtarja më e re Diona Fona ka publikuar kohët e fundit këngën “Xhani” që u mirëprit dhe u pëlqye jashtë mase nga publiku. https://youtu.be/4jrZOfNKneY Ajo ka...

Bashkëpunimi i Fifit me ish-konkurrentin e ‘Përputhen’

Publikohet projekti më i fundit që mezi pritej nga Filloreta Raçi, e njohur përgjithësisht me emrin artistik, Fifi. Kënga e saj më e re...

Latest news

- Advertisement -spot_img