- Advertisement -spot_img

TAG

ish-konkurrentë

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Shqipja i shfryhet Teas

Zënkat e Tea Trifonit dhe Shqipe Hysenajt kanë qenë gjithmonë ato më të bujshmet në programin ‘Përputhen’ dhe nuk kishin kurrë fund. Nga zënka...

Dhe pas kërcënimesh akoma në shoqërinë e njëri-tjetrit

Atdhe Xharavina, ish-konkurrent i ‘Përputhen’ tregoi para largimit nga programi se ka marrë mesazhe e telefonata kërcënuese që i thonin të rrinin larg Sarës....

Ups! Me kë e kapëm mat kësaj here Fationin?!

Sot, paraditen e 30 marsit, siç duket ish-konkurrenti i përputhen, Fation Kuqari, paska vendosur ta kalojë në pishina. Moti ishte mëse i ngrohtë, por...

Latest news

- Advertisement -spot_img