- Advertisement -spot_img

TAG

Investitor

Hyundai Motor Group emëron shefin e ri për divizionin e lëvizshmërisë

Hyundai Motor Group tha të premten se ka formuar një divizion të ri të lëvizjes për të lëshuar më shumë modele shërbimi dhe emëroi...

Denaj fton investitorët Turq të rrisin prezencën e tyre në vendin tone!

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj mori pjesë në Forumin e Investimeve Turqi Shqipëri, të organizuar nga Unionet e Tregtisë të dy vendeve...

Latest news

- Advertisement -spot_img