- Advertisement -spot_img

TAG

Grammy Awards 2021

Dua Lipa shkëlqen në Grammy Awards 2021

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është nominuar për gjashtë çmime Grammy këtë vit, duke përfshirë Këngën, Albumin dhe Regjistrimin e Vitit. Ylli...

Latest news

- Advertisement -spot_img