- Advertisement -spot_img

TAG

Fonde

Princi Harry i bashkohet familjes së pop-it: Mblidhen 53 milion dollarë në donacione!

Princi Harry i Britanisë iu bashkua mbretërisë së pop-it bashkë me Jennifer Lopez në një koncert të mbushur me yje në Los Anxhelos të...

Ekonomi: 578,847 $ për rikuperimin e dëmeve të tërmetit në bujqësi

Është nënshkruar sot gjatë një ceremonie online mes Ministrisë së Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural dhe FAO, marrëveshja e projektit “Mbështetje Për rimëkëmbjen pas tërmetit...

Latest news

- Advertisement -spot_img