- Advertisement -spot_img

TAG

E re

Alabbar në CNN: Shqipëria “Europa e Re”

Investitori i njohur nga Emiratet e Bashkuara Arabe Mohamed Alabbar, president i Emmar Grup, ka folur së fundi me rrjetin televiziv CNN për investimin...

Walmart sapo lançoi një linjë krejt të re pas dy vitesh përgatitje

Për dekada, Walmart ka qenë dyqani i zgjedhur nga miliona amerikanë. Dhe ndërsa ka qenë prej kohësh një destinacion për gjërat e domosdoshme si...

“Çelu” nga Elvana Gjata

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata ka publikuar EP-në e saj të rradhës, që titullohet “Çelu”. https://www.instagram.com/p/CNp_QYkMPtg/?igshid=13szvbhdux1x0 “A po vjen”, “Drandofilat”, “Jeta ime”, “Vendi im”, “Kur...

Pete Davidson në një romancë me yllin e Bridgerton

Pete Davidson, ylli i “SNL”, të dielën u shfaq me studentët e Universitetit Marquette dhe u kuptua lidhja e tij  me Phoebe Dynevor. Ka qenë “Page Six” që...

Princi hyn në tregun muzikor me një diss për Jasminën

Konkurrentë e ish-konkurrentë të ‘Përputhen’ i kemi parë vazhdimisht të futen në tregun muzikor dhe duket qartë që kanë vendosur të përfitojnë dhe ta...

“Shumë i mirë” si për Ronela Hajatin

Këngëtarja Ronela Hajati ka përgatitur një album të ri dhe ai është gati për fansat. Ajo po publikon vazhdimisht këngë, pjesë të “Rron” dhe...

Kaq ishte drama me Scott Disick! Sofia Richie nis romancën e re

Kanë kaluar vetëm disa muaj nga ndarja e Scott Disick dhe Sofia Richie-t, por tashmë rrjeti u ndez përsëri me lajmin e fundit të...

“Lot” nga Bardhi

Reperi Bardhi sot ka publikuar këngën e tij më të re me titullin “Lot”. Ai vetë është kujdesur për teksin dhe melodinë e këngës....

Hajde t’i kthejmë thot Genc Prelvukaj

Albumi më i ri i këngëtarit Genc Prelvukaj është “Gentivs II”. Ai po vazhdon të publikojë këngët e tij të reja dhe vidoklipi i tij...

Bashkëpunimi i Fifit me ish-konkurrentin e ‘Përputhen’

Publikohet projekti më i fundit që mezi pritej nga Filloreta Raçi, e njohur përgjithësisht me emrin artistik, Fifi. Kënga e saj më e re...

Latest news

- Advertisement -spot_img