- Advertisement -spot_img

TAG

Duro

Një “Vuj vuj” e dytë! Surprizon Dafina

Dafina Zeqiri, “diva” shqiptare, më së fundmi ka publikuar projektin e saj muzikor “Duro”. Me mesazhin e fortë që ajo përcolli, për të duruar...

Covid-19 mbërthen Dafina Zeqirin

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, e njohur ndryshe si Duffy'e, vazhdon të jetë pjesë e TOP listave të televizioneve dhe radiove lokale. Talenti për muzikë...

Latest news

- Advertisement -spot_img