- Advertisement -spot_img

TAG

Duffy

Covid-19 mbërthen Dafina Zeqirin

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, e njohur ndryshe si Duffy'e, vazhdon të jetë pjesë e TOP listave të televizioneve dhe radiove lokale. Talenti për muzikë...

Latest news

- Advertisement -spot_img