- Advertisement -spot_img

TAG

Dubai

Dubai optimist për rikthimin e vizitorëve

Shefi i turizmit të Dubait tha të martën se ishte shumë optimist dhe besonte se turistat e kohës së lirë do të ktheheshin këtë...

Nga pushimet luksoze në një mal me milingona! Çfarë i ndodhi Ariana Fejzullahut

Ermal Fejzullahu dhe Ariana kanë zgjedhur të kalojnë këtë javë pushimet në Dubai, i shndërruar tashmë në të preferuarin për VIP-at shqiptarë. Çifti kanë...

Modelet ukrainase arrestohen në Dubai për pozimin “nudo”

Në fillim të kësaj jave, të martën, 6 prill, policia e Dubait arrestoi të paktën 11 gra ukrainase që pozuan të zhveshura në mes...

28 Mars fluturimi i parë Tiranë-Dubai

Të gjithë ata që dëshirojnë të udhëtojnë për në Dubai, nga e diela do ta kenë më të lehtë pasi edhe në Aeroportin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img