- Advertisement -spot_img

TAG

Dua Lipa

Dua Lipa zëvendëson klasikun Mozart

Akademikët e Universitetit rë Oksfordit në Britaninë e Madhe kanë propozuar ndryshmin e kurrikulave në degët e studimit të arteve muzikore, në mënyrë që...

Imazhi kryesor i ‘Coca Cola’

Fusha e modelingut duket se po fillon t’i sjellë asaj një karrierë shumë të suksesshme. Motra e vogël e Dua Lipës, Rina, është përzgjedhur...

Dua Lipa shkëlqen në Grammy Awards 2021

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është nominuar për gjashtë çmime Grammy këtë vit, duke përfshirë Këngën, Albumin dhe Regjistrimin e Vitit. Ylli...

Latest news

- Advertisement -spot_img