- Advertisement -spot_img

TAG

Dënim

Arrestohet përndjekësi i Taylor Swift

“Një përndjekës që pretendon se ylli i popit Taylor Swift po komunikon me të në rrjetet sociale u arrestua me një akuzë shkeljeje pasi...

Asgjë nuk e ndal Fjollën!

Fjolla Morina nuk e prish aspak terezinë dhe po shijon më së miri jetën e saj. Të paktën këtë tregojnë postimet e saj të fundit...

Latest news

- Advertisement -spot_img