- Advertisement -spot_img

TAG

Denaj

Denaj fton investitorët Turq të rrisin prezencën e tyre në vendin tone!

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj mori pjesë në Forumin e Investimeve Turqi Shqipëri, të organizuar nga Unionet e Tregtisë të dy vendeve...

Latest news

- Advertisement -spot_img