- Advertisement -spot_img

TAG

Dashuri

Jennifer Lopez ka “shumë dashuri” për Ben Affleck

Jennifer Lopez ende ka "shumë dashuri" për ish-të dashurin e saj Ben Affleck. Ylli i ‘Hustlers’ u pa që po kalonte kohë me aktorin...

Dhurata unike në duart tuaja

Po mendoni t’i bëni dikujt një dhuratë, por jeni shumë konfuzë se çfarë? Dhurata Ime Handmade ka menduar për ju! Dhuratat e personalizuara në...

Dëshiron të gjejë dashurinë ndërkohë që është në një lidhje? Ç’kërkon Ana në këtë emision?

Së fundmi dolën aludime se ish-konkurrentët e ‘Përputhen’, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie. Lajmin e vetëkonfirmoi Ana në një...

Jennifer Lopez ndahet nga i fejuari

Këngëtarja latine Jennifer Lopez është ndarë nga i fejuari i saj Alex Rordiquez. Këngëtarja 51 vjeçare dhe ish-bejsbollisti i Yankees kanë përfunduar romancën e tyre...

Latest news

- Advertisement -spot_img