- Advertisement -spot_img

TAG

Arsim Abduli

Dëshiron të gjejë dashurinë ndërkohë që është në një lidhje? Ç’kërkon Ana në këtë emision?

Së fundmi dolën aludime se ish-konkurrentët e ‘Përputhen’, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie. Lajmin e vetëkonfirmoi Ana në një...

Latest news

- Advertisement -spot_img