Nicki Minaj: Humbja e babit tim ka qenë humbja më shkatërruese

Nicki Minaj thotë se humbja e babait të saj ka qenë "humbja më shkatërruese" me të cilën është përballur ndonjëherë. Robert Maraj vdiq në shkurt...

Angelina Jolie tregon si është jeta e një nëne beqare e 6 fëmijëve

Aktorja e "Maleficent" u shfaq në "Daily Pop" të E! këtë javë për të diskutuar mbi filmin...

Conor McGregor u emërua atleti më i paguar në botë mbi Messin, Ronaldon

Ish-kampioni i UFC-së, Conor McGregor, është cilësuar atleti më i paguar në botë nga Forbes duke e...

Ellen DeGeneres do të përfundojë shfaqjen pas 19 sezonesh

Shfaqja e Ellen DeGeneres do të marrë fund këtë vit pas 19 sezonesh. Drejtuesja e emisionit bisedues tha...

Brit Awards 2021: Koha, kanali dhe si ta shikoni

Çmimet Brit 2021 do të shfaqin një audiencë të drejtpërdrejtë si pjesë e Programit të Kërkimit të...

Justin Bieber planifikon Justice World Tour për 2022

Justin Bieber ka planifikuar zyrtarisht 'Justice World Tour' për 2022. Prodhuesi i hitit 'Peaches' pritej të niste...

Kate Middleton dhe Princ William lançojnë kanalin e tyre të YouTube

Kate Middleton dhe Princi William janë duke shpërndarë më shumë nga kimia e tyre e lezetshme. Duka...
spot_img

Features & Analysis

spot_img

Watch/Listen