Prekja e Art By Briss që u jep vlerë unike veshjeve tuaja

E bukura ndodhet kudo, në çdo gjë që na rrethon, ne duhet thjesht ta zbulojmë. Brisilda Ibrahimi është një vajzë tepër e talentuar që...

Si pritet të jetë “Bota Inteligjente” 2030

Huawei ka mbyllur Samitin Botëror të 18-të të Analistëve të mbajtur për tre ditë radhazi, ku morën...

Bllokimi i fluturimeve në Rinas, dëmi tek agjensitë turistike! Sava Bardhi flet për ProBizz

Sot është dita e dytë e bllokimit të fluturimeve në aeroportin e Rinasit për shkak të revoltës...

Erdhi pranvera, ja ushqimet e duhura! Dietologia Enkeleida Ferrollari flet për ProBizz

Sfida mes zgjedhjes së ushqimeve të shëndetshme ose jo është dhe bëhet gjithnjë e më e vështirë...

Kosovarja Kadrie Canolli shkëlqen si imazh i ‘Guess’!

Kadrie Canolli, moderatore në Radio Televizionin Dukagjini, Kosovë, flet për ProBizz.al rreth vetes, angazhimeve të saj dhe...

PAS NJE GOTË VERE, VJEN HISTORIA!

TOSCANA WINE  DISTRIBUTOR I BRANDEVE TË MËDHA! Nëse mendoni se vëmëndja për verën duhet përqëndruar vetëm në kohë...

“NATYRA IME” PUNISHTJA ARTIZANALE E PRODUKTEVE 100% BIO PËR LËKURËN

A e dini që në Shqipëri ka një vend që prodhon 100% në mëyrë  natyrale produkte për...
spot_img

Features & Analysis

spot_img

Watch/Listen