- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Donald Qamili

387 POSTIME
0 KOMENTET

Pëlqejini apo jo, këto duket se janë këpucët e kësaj vere

Vera po afrohet shpejt dhe kur bëhet fjalë për këpucët, duket se një markë veçanërisht e diskutueshme do të jetë kudo: Këpucët Crocs. Nicki Minaj...

8 arsye pse ju duhet të zgjidhni më shumë ditë pa mish çdo javë

Një prirje për të ngrënë mish, veçanërisht llojet e kuqe dhe të përpunuara si sallamet dhe proshutat, ka kohë që shoqërohet me një rrezik...

Horoskopi ditor – 17 Maj 2021

Dashi (21 Mars – 20 Prill) Ju jeni mbushur plot ide dhe do të jeni gati t'i ndani ato me këdo që dëshiron të përfitojë...

10 zakonet e shëndetit mendor që po i zbatojmë ende në jetën tonë postpandemike

Ka mbi shtatë miliardë njerëz në botë, dhe secili prej nesh ka pasur një përvojë të ndryshme pandemike COVID-19. U humbën jetë, familjet u...

Agjencia hapësinore e Kinës ul me sukses anijen kozmike në Mars

Një anije kozmike kineze ka zbarkuar me sukses në Mars, duke kaluar në mënyrë të sigurtë "shtatë minutat e terrorit" të saj dhe duke...

Piktura e vajit nga Picasso shitet për më shumë se 100 milion dollarë

Një pikturë me bojra vaji nga Pablo Picasso u shit për 103.4 milion dollarë në një ankand të Christie's në New York, duke thyer...

Nicki Minaj: Humbja e babit tim ka qenë humbja më shkatërruese

Nicki Minaj thotë se humbja e babait të saj ka qenë "humbja më shkatërruese" me të cilën është përballur ndonjëherë. Robert Maraj vdiq në shkurt...

Komunitet i tufave? Elefantët na tregojnë se si të bashkëjetojmë

Një tufë elefantësh me përmasa natyrore do të parakalojnë në Londrën qendrore të shtunën për të trumbetuar idenë se njerëzit dhe kafshët e egra...

Nga Teksas në Hawaii: SpaceX planifikon provën e parë orbitale Starship

SpaceX planifikon të ketë fluturimin e tij të parë provë Starship për të orbituar nga Teksasi dhe të ulet poshtë brigjeve të një ishulli...

Horoskopi ditor – 15 Maj 2021

Dashi (21 Mars – 20 Prill) Këtë muaj, duhet të përpiqeni të bëheni më të sigurt dhe duhet të filloni me të jo më herët...

Latest news

- Advertisement -spot_img