Friday, December 3, 2021
12.5 C
Tirana
  • Loading stock data...
  • Loading stock data...
  • Loading stock data...

Ekonomi

Pëlqejini apo jo, këto...

Vera po afrohet shpejt dhe kur bëhet fjalë për këpucët, duket se një markë veçanërisht e diskutueshme do të jetë kudo: Këpucët Crocs. Nicki Minaj...

8 arsye pse ju...

Një prirje për të ngrënë mish, veçanërisht llojet e kuqe dhe të përpunuara si sallamet dhe proshutat, ka kohë që shoqërohet me një rrezik...

Horoskopi ditor – 17...

Dashi (21 Mars – 20 Prill) Ju jeni mbushur plot ide dhe do të jeni gati t'i ndani ato me këdo që dëshiron të përfitojë...

10 zakonet e shëndetit...

Ka mbi shtatë miliardë njerëz në botë, dhe secili prej nesh ka pasur një përvojë të ndryshme pandemike COVID-19. U humbën jetë, familjet u...
- Advertisement -spot_img

Biznes

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Histori suksesi

Biznese te reja

- Advertisement -spot_img

Biznesi Im

Dupi Frut, eksportuesi i fuqishëm i hudhrave shqiptare në Amerikë dhe Europë

“Dupi Frut” është një ndër të paktat, për të mos thënë të vetmet kompani shqiptare që prodhimet e hudhrës i eksporton në Amerikë dhe...

Histori Suksesi

PAS NJE GOTË VERE, VJEN HISTORIA!

TOSCANA WINE  DISTRIBUTOR I BRANDEVE TË MËDHA! Nëse mendoni se vëmëndja për verën duhet përqëndruar vetëm në kohë festash, e keni gabim! Studimet kanë treguar se...

Po Ndodh Tani

PERFORMANCA E SME-ve NË SHQIPËRI

Shqipëria është një vend me një ekonomi në rritje. Gjatë periudhës së tranzicionit është përballur me një sërë transformimesh referuar tendencave të prodhimit. Por,...

Ekonomi

Studim: Automjetet elektrike më të lira se djegia deri në vitin 2027

Makinat elektrike do të jenë më të lira për t'u ndërtuar sesa automjetet e karburanteve fosile në të gjithë Europën brenda gjashtë viteve dhe...

Teknologji

Agjencia hapësinore e Kinës ul me sukses anijen kozmike në Mars

Një anije kozmike kineze ka zbarkuar me sukses në Mars, duke kaluar në mënyrë të sigurtë "shtatë minutat e terrorit" të saj dhe duke...

Show Bizz

Nicki Minaj: Humbja e babit tim ka qenë humbja më shkatërruese

Nicki Minaj thotë se humbja e babait të saj ka qenë "humbja më shkatërruese" me të cilën është përballur ndonjëherë. Robert Maraj vdiq në shkurt...

Horoskopi

Horoskopi ditor – 27 Mars 2021

Dashi (21 Mars - 20 Prill) Ju që jeni në një lidhje do të filloni të mendoni se keni të njëjtën perspektivë për jetën partneri...

Cudira Nga Bota

Steve Jobs është gjallë?!

 Ka ndërruar jetë para 8 viteve por sot na shfaqet  një person thuajseidentik  me  Themeluesin e  Apple, Steve Jobs.Sipas mediave botërore një foto e...